O nas

Amagro

Firma Amagro powstała w 2004 roku. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem wysokiej jakości produktów – przede wszystkim biostymulatorów i nawozów specjalistycznych – od renomowanych europejskich dostawców.

Amagro od początku stawia na naturalne, innowacyjne rozwiązania, które wspomagają ochronę upraw oraz poprawiają wielkość i jakość plonu. Czerpiąc inspiracje z krajów Europy Zachodniej i Południowej, prawie 20 lat temu jako pierwsi oferowaliśmy polskim rolnikom preparaty aminokwasowe o działaniu biostymulującym, a następnie substancje podstawowe.

Byliśmy prekursorami w tej dziedzinie, wyprzedzając trendy, zmiany rynkowe i prawne. Dziś jesteśmy liderem w segmencie biostymulatorów i substancji podstawowych, a nasze działania wpisują się w kluczowe dla branży rolnej kierunki rozwoju, takie jak ograniczanie konwencjonalnych środków ochrony roślin, produkcja bez pozostałości i zrównoważone rolnictwo.

Jak działamy

Starannie dobieramy do naszego portfolio produkty, które odpowiadają na potrzeby rolników i doskonale sprawdzają się na krajowych polach. Współpracujemy z renomowanymi jednostkami badawczymi, cenionymi naukowcami i doświadczonymi ekspertami, prowadząc rzetelne badania oraz opracowując na ich podstawie precyzyjne rekomendacje, dotyczące stosowania poszczególnych rozwiązań i technologii w uprawach polowych, sadowniczych i warzywniczych.

Amagro to firma rodzinna – również jeśli chodzi o kodeks wartości i styl zarządzania. Jej założyciele mają wieloletnie doświadczenie w branży preparatów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wraz z naszymi współpracownikami tworzymy kompetentny, zaangażowany zespół specjalistów. Nawiązujemy długoterminowe, partnerskie relacje z dystrybutorami, dzięki czemu wspólnie zapewniamy rolnikom kompleksowe wsparcie, doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.

Amagro Ryszard Marczak Martin Kałuża

Co nas wyróżnia

Innowacje

Innowacyjne, naturalne rozwiązania bez pozostałości dla rolnictwa i ogrodnictwa.

Oferta

Produkty wspomagające ochronę upraw, poprawiające wielkość i jakość plonu.

Badania

Doświadczenia i rekomendacje dotyczące stosowania produktów w polskich warunkach.

Doświadczenie

20 lat na rynku. Lider w segmencie biostymulatorów i substancji podstawowych.

Zespół

Anna Marczak Amagro

Anna Marczak

Prezes Zarządu

Stanisław Marczak Amagro

Stanisław Marczak

Dyrektor ds. administracji i logistyki

Ryszard Marczak Amagro

Ryszard Marczak

Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży

Jacek Łuczak

Regionalny kierownik handlowy

Krzysztof Komisarczuk Amagro

Krzysztof Komisarczuk

Regionalny kierownik handlowy

Martin Kałuża Amagro

Martin Kałuża

Regionalny kierownik handlowy

Krystian Kieszek Amagro

Krystian Kieszek

Regionalny kierownik handlowy

Przewiń na górę